przez w dniu 10 Sierpnia 2019
Piłka nożna

IV Liga: Pewne zwycięstwo rezerw w meczu Unia Oświęcim - Cracovia II

Rezerwy Cracovii bardzo dobrze rozpoczęły sezon w IV lidze. Było to pierwsze spotkanie naszej drugiej drużyny po dwuletniej przerwie...

Pierwsze trzydzieści minut pierwszej połowy było bardzo wyrównane i dopiero po bramce jaką zdobył Matheus w 28 minucie Pasy przejęły inicjatywę i nie oddały jej w zasadzie już do końca spotkania.

Po zmianie stron kolejne dwie bramki dla Cracovii zdobyli Remigiusz Biernat w 72 minucie oraz Robert Ożóg w 76 minucie spotkania. W osiemdziesiątej szóstej minucie bramkę dla Unii zdobył kapitan, Jakub Snadny. Mamy więc pewne zwycięstwo i czekamy na kolejny mecz Cracovii II, który odbędzie się już w czwartek 15 sierpnia o godzinie 15:00.

Unia Oświęcim - Cracovia 1:3

Bramki: J.Snadny 86 - Matheus 28, R.Biernat 72, Robert Ożóg 76

żółte kartki: R.Kruppa

Unia Oświęcim: E.Adamski, B.Ryszka, D.Rzeszutko,K.Powała,D.Pacyga,A.Ryś, J.Snadny,A.Czapla, P.Lichota,D.Wilczak,K.Szewczyk

Cracovia II: A.Wilk, P.Zaucha (87, Ł.Feret), M.Supryn(c), S.Pająk, A.Malisz (87, K.Bracik), M.Jarzynka, R.Ożóg, Matheus (71, R.Biernat), R.Kruppa, M.Zięba, M.Wiśniewski (65, M.Stachera)

Źródło: Zdjęcie - Cracovia.pl